X161,00 NOK
skatt inkl.
Frakt
Alle pakker sendes med posten og kommer vanligvis innen 3 - 5 virkedager
Frakt koster 39 NOK og er gratis ved kjøp av produkter over 299 NOK
Returret
Hos Piercingfabrikken har du full returrett i 365 dager så lenge produktet ikke er tatt ut av emballasjen. Av hygienehensyn tar vi ikke tilbake smykker som er tatt ut av emballasjen.
Selv om vi holder til i Danmark, har vi et norsk organisasjonsnummer og alle priser inkluderer derfor moms og Toll avgift.
Så det er akkurat det samme som om du handler hos et norsk selskap
Legg til et elegant hint av glimmer til din piercing med denne vakre sølvfargede labret med stjerne. Smykket har en klar, fasettslipt sten formet som en femtakket stjerne, som fanger lyset og gir en flott, skinnende uttrykk.
Det enkle stjernedesignet gjør smykket enkelt å kombinere med andre øresmykker og passer perfekt til en personlig ørepynt. Det er spesielt flott som helix-piercing, men kan også brukes i andre piercinger, avhengig av størrelse og plasseringen.
Den flate baksiden gir labretten et enkelt og diskret uttrykk bak øret, mens den klare stjernen er blikkfanget på forsiden.

